PC Point Tomasz Stasiak
ul. Łojasiewicza 11, 30-348 Kraków, tel. 12 292 81 80
Czynne od Poniedziałku do Piątku w godz. 11.00 - 18.00

Nazwiska, Kontakty, Telefony ! ! ! www.pcpoint.com.pl

O Nas...Posiadane certyfikaty:

      
   

Dziennik Polski o Nas:

Firma PC Point istnieje na rynku komputerowym od 1996 roku. Zyskała sobie uznanie klientów profesjonalnymi usługami, sprzętem wysokiej jakości i, co podkreśla wielu kupujących, kompleksowym i życzliwym doradztwem. PC Point, jak zapewniają klienci, stawia sobie ich zadowolenie za najwyższy cel. Za potwierdzenie niech posłużą opinie: „Są firmy, które kierują się różnymi przesłankami, tylko nie dobrem klienta. Nie można tego powiedzieć o firmie PC Point z Krakowa, z którą współpracuję od przeszło roku. Zawsze służą fachową poradą, a sprzęt, który nabywam dla szkoły jest niezawodny i w przyzwoitych cenach” (dyrektor Gimnazjum w Białym Dunajcu, mgr Ireneusz Smajdor). „PC Point to firma łącząca trzy ważne wartości: fachowość, solidność i życzliwość. Zwłaszcza ta ostatnia jest cenna, ponieważ to dużo więcej niż zdawkowa uprzejmość” (Dr Janusz Płazowski, Instytut Filozofii UJ).

W firmie klient zawsze otrzyma do rozpatrzenia kilka wariantów konfiguracji sprzętu odpowiedniego dla jego potrzeb, sprzedawca fachowo wyjaśni różnice pomiędzy nimi i wytłumaczy, na czym można zaoszczędzić pieniądze, a na czym nie warto tego robić lub zaproponuje rozłożenie spłat na raty. Handlowcom firmy obce są popularne metody, by raz „złapanego” klienta nie wypuścić ze sklepu i za wszelką cenę coś sprzedać. Bez presji można podjąć decyzję w domu, by na następny dzień zamówić wymarzony komputer i spokojnie czekać, aż nasz pracownik dostarczy i zainstaluje sprzęt na miejscu. Kontakt firmy z klientem nie kończy się w momencie sprzedaży, ponieważ firma opiekuje się nim, służy pomocą i radą w całym dwuletnim okrasie gwarancji, a także po jego upływie.

PC Point oferuje sprzęt najwyższej klasy, konfigurowany do indywidualnych potrzeb klienta, ściśle kontrolowany montaż i wysokie kwalifikacje serwisu. Stosowanie podzespołów renomowanych światowych firm pociąga za sobą niską awaryjność sprzętu. Stałymi odbiorcami firmy od ponad dwu lat są tacy wymagający klienci jak: Dział Aparatury Naukowej Politechniki Krakowskiej, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Jagielloński, Orlen Transport SA.

Oprócz standardowej oferty sprzętowej, firma oferuje usługi internetowe, tzn. sprzedaż kont internetowych na własnym serwerze, pośrednictwo w rejestracji domen internetowych, a także prowadzi za klienta wszelkie formalności związane z podłączeniem komputera do internetu, doradza i instaluje niezbędny sprzęt i oprogramowanie. Klient może zlecić wykonanie serwisu WWW lub sklepu internetowego według indywidualnego projektu. Inwencja programistów sprawia, że każdy projekt jest niepowtarzalny. Oryginalna grafika, animacje, utwory komponowane przez współpracujących z firmą zawodowych muzyków, a nawet krótkie filmy dają witrynom unikalny wygląd.

Nasz adres:
PC Point Tomasz Stasiak
ul. Łojasiewicza 11
30-348 Kraków
tel. +48 12 292 81 80
tel. +48 12 664 48 60
pcpoint@pcpoint.com.pl
Kontakt:
Sprawy formalne, finansowe, księgowe - Właściciel :
Tomasz Stasiak
kontakt przez biuro
Zapytania ofertowe, cenowe i sprzętowe:
Biuro
pcpoint@pcpoint.com.pl
Sprawy techniczne i serwisowe:
Serwis
serwis@pcpoint.com.pl
Internet, konta, administracja WWW:
Admin
pcpoint@pcpoint.com.pl


Wykonanie strony:
Projekt, grafika, koordynacja:
Włodzimierz Kościelniak
Grafika, skrypty (Perl, JavaScript):
Roman Barczyński
Oryginalna muzyka:
Marek "Smok" Rajss
Serwis
Co oferujemy
Producenci
FTP
Hosting
Co oferujemy
Regulamin
Nasi Klienci
O Firmie
O Firmie
pcpoint@pcpoint.com.pl
Kontakt

PC Point Internet Group Serwis: Co oferujemy | Producenci | FTP
Hosting: Co oferujemy | Regulamin | Nasi klienci
1998-2001(c) Copyright by PC Point & PC Point Internet Group.